اجاره خودرو ایرانی

همیشه این امکان وجود دارد که با وسایل حمل و نقل عمومی به جایی سفر کنید و در آنجا به ماشین نیاز داشته‌ باشید. اجاره خودرو ایرانی راه‌ حلی اقتصادی‌تر نسبت به تاکسی گرفتن است؛ چرا که سفرهای زیاد با تاکسی برای شما گران تمام خواهد‌ شد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا بیشتر شما را با اجاره خودرو ایرانی و موسسه سهند رنت آشنا کنیم.

چگونه ماشین ایرانی کرایه کنیم؟

برای اجاره خودرو ایرانی از موسسه سهند رنت، کافی است تا مدارک مورد نیاز را به این موسسه تحویل داده و ماشین انتخابی خود را به تعداد روزهای دلخواه، کرایه کنید. دقت داشته باشید که کرایه خودرو شرایطی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • حداقل زمان اجاره هر خودرو سه روز است.
  • اگر خودرو را بدون راننده اجاره کنید، محدودیت کیلومتر روزانه خواهید‌ داشت.
  • هزینه بنزین ماشین به عهده شما خواهد‌ بود. خودرو با باکی پر به شما داده خواهد ‌شد و با باکی پر پس گرفته می‌شود.
  • تمامی خودرو و تحت پوشش کامل بیمه بدنه، CDW قرار داشته و در طول مدتی که خودرو در اختیار شما است، از پشتیبانی بیمه برخوردارید.
  • اجاره خودروها بر اساس هر 24 ساعت، قیمت گذاری شده‌ است.
  • رزرو و کنسل کردن قرارداد در سهند رنت رایگان خواهد‌ بود.
  • در زمان بستن قرارداد علاوه بر هزینه اجاره خودرو، مبلغی نیز به عنوان دیپوزیت از شما گرفته خواهد‌ شد.
  • پس از عودت خودرو تمامی مبلغ دیپوزیت بجز 200 تا 500 هزار تومان به شما برگردانده خواهد ‌شد. آن بخش از پول هم پس از 15 روز و مشخص شدن خلافی خودرو به شما داده خواهد ‌شد.

لازم به ذکر است که برای اجاره خودرو ایرانی باید بیش از 20 سال سن داشته ‌باشید. گواهی‌نامه‌ شما برای اجاره خودرو ایرانی باید از 6 ماه بیشتر زمان داشته ‌باشد. از دیگر مدارک مورد نیازبرای اجاره خودرو می‌توان به کارت ملی، گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو، یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو و پرداخت کل مبلغ اجاره خودرو اشاره کرد.

لیست خودرو های ایرانی برای اجاره

در ادامه این مطلب قصد داریم تا لیستی از خودروهای موجود برای اجاره، به شما ارائه دهیم. این خودروها عبارتند از:

 

 

 

اجاره خودرو ایرانی برای سفر

اگر قصد دارید تا با ماشین شخصی سفر کنید، اما ماشین ندارید، می‌توانید اجاره خودرو ایرانی را به عنوان یک گزینه مد نظر قرار دهید. مسافرت با خودرو شخصی یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای سفر در کشور ایران است.

خانواده‌های ایرانی همیشه در این نوع از سفر خاطرات خوشی را برای یکدیگر رقم می‌زنند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته‌ باشید این است که اجاره خودرو ایرانی برای مسافرت محدودیت کیلومتر و تعداد روز دارد؛ پس حتما پیش از عقد قرارداد در این رابطه با مشاوران موسسه سهند رنت مشورت کنید.

اجاره روزانه ماشین ایرانی

همانطور که پیش‌تر اشاره‌ شد، شرکت‌‌های زیادی وجود دارد که به اجاره روزانه ماشین ایرانی می‌پردازند. تجربه ثابت کرده که اجاره خودرو ایرانی برای مردم به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر بوده و طرفداران بیشتری دارند. اگر ماشینی به عنوان ماشین عروس ندارید، اگر برای چند روز به خودرویی شخصی نیاز دارید، اگر به مسافرت رفته و به ماشینی شخصی برای گشت و گذار نیاز دارید، می‌توانید به یکی از این موسسات مراجعه کرده و مطابق بودجه خود ماشینی کرایه کنید.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تا اطلاعاتی در مورد چگونگی اجاره خودرو ایرانی و شرایط آن در اختیار شما قرار دهیم. موسسه سهند رنت یکی از بهترین موسساتی است که در زمینه اجاره خودرو فعالیت می‌کند. خودروهای این شرکت تماما بیمه بود و صحیح و سالم در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرند. مدیریت این موسسه تمام تلاش خود را به کار بسته تا با قیمت‌هایی منصفانه و ماشین‌هایی با کیفیت، رضایت مشتریانش را جلب کند.

5/5 - (2 امتیاز)