اجاره ماشین عروس در سهند رنت

placeholder - سهندرنت

رنت ماشین عروس یکی از  موارد در  اجاره خودرو است که بسیار باب شده است، اکثر عروس‌ها دوست دارند که در شب عروسی‌شان بهترین‌ها و شیک‌ترین‌ها را داشته باشند، عروس و دامادهایی که دوست دارند در شب عروسی خود ماشین دلخواه خود را داشته باشند، می‌توانند با اجاره ماشین عروس از مجموعه‌های اجاره خودرو  ماشین ایدئال خود را در قشنگ‌ترین شب زندگی‌شان داشته باشند. از ماشین‌های قدیمی گرفته تا ماشین‌های لوکس و کلاسیک در سهند رنت نسبت به بودجه عروس و دامادها برای اجاره موجود است، از ماشین عروس برای کامل کردن تشریفات شب عروسی و همچنین راحت بودن جهت جابه‌جایی می‌توان استفاده کرد. سهند رنت یکی از متنوع‌ترین مجموعه‌ها در زمینه خودرو است. اجاره ماشین عروس در سهند رنت به دو صورت انجام می‌شود:

  • اجاره ماشین عروس با راننده
  • اجاره ماشین عروس بدون راننده

قیمت اجاره ماشین عروس

اجاره خودرو بنزاجاره خودرو بنز

اجاره خودرو بنزاجاره خودرو BMW

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهای پورشه

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهیا تویوتا

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهیا هیوندا

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهای کیا

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهای لکسوس

اجاره خودرو بنزاجاره خودروهای مزدا

اجاره ماشین عروس با راننده:

 بعضی از عروس و دامادها ممکن است در شب عروسی خود استرس داشته باشند و یا نمی‌خواهند درگیر رانندگی شوند و یا ممکن است گواهینامه نداشته باشند، می‌توانند در این شرایط ماشین را همراه راننده اجاره کنند که در این صورت  با خیال راحت از روز به‌یادماندنی خود لذت ببرند.

اجاره ماشین عروس بدون راننده:

عروس و دامادهایی هستند که دوست دارند رانندگی با ماشین ایدئال خود را تجربه کنند و یا می‌خواهند راحت‌تر باشند و آرامش بیشتری داشته باشند در این موارد بهتر است ماشین بدون راننده را اجاره کنند.

placeholder - سهندرنت

سوالات متداول در زمینه اجاره ماشین عروس

  • اجاره خودروی لوکس و قدیمی و کلاسیک برای به‌یادماندنی‌ترین شب زندگی
  • لذت رانندگی با ماشین دلخواه خود

شب عروسی یک شب به‌یادماندنی است که دیگر تکرار نمی‌شود به همین دلیل عروس و دامادها دوست دارند در این شب به‌یادماندنی همه چیز کامل باشد یکی از مواردی که باعث می‌شود فیلم عروسی شما زیباتر شود داشتن یک ماشین خفن همراه با گل‌آرایی زیبا است، این لحظات زیبا توسط تیم فیلم‌برداری شما ثبت می‌شود و بعداً از دیدن آن لذت می‌برید.

همه عروس و دامادها فکر می‌کنند که اجاره خودرو بسیار گران است و این فکر باعث می‌شود که ماشین موردعلاقه خود را در شب عروسی‌شان به دلیل کاهش هزینه‌ها اجاره نکنند؛ اما سهند رنت نسبت به بودجه عروس و دامادها ماشین برای اجاره دارد و  می‌توانند به‌راحتی اجاره کنند.

عروس و دامادهایی  هستند که به ماشین‌های قدیمی و کلاسیک  علاقه دارند؛ زیرا که ماشین‌های قدیمی  حس نوستالژی را ایجاد کرده و منحصربه‌فرد و خاص و جوان‌پسند هستند. ماشین‌های قدیمی در اختیار همه نیست؛ ولی در سهند رنت تنوع ماشین‌های قدیمی بسیار بالا است و در اجاره این خودرو ها استرس خراب‌شدن و در راه ماندن را نداشته باشید ماشین‌های سهند رنت از نظر فنی و… تعمیر و چک شده‌اند.

سهند رنت این پیشنهاد را به شما می‌دهد که با اجاره یک ماشین لوکس در شب عروسی خود نسبت به شب‌های دیگر متفاوت باشید که ماشین‌های لوکس جذابیت و لاکچری بودن را در این شب برای شما چندبرابر می‌کنند.

قیمت اجاره ماشین متفاوت است و بر اساس مواردی چون اجاره ماشین بدون راننده و با راننده و نوع ماشین (کلاسیک – لوکس – قدیمی) و زمان اجاره محاسبه می‌شود.

داماد باید دسته‌چک فعال داشته باشد درصورتی‌که دسته‌چک نداشته باشد می‌تواند از سفته استفاده کند.

تعداد روز محدودیتی ندارد و عروس و دامادها حتی می‌توانند بعد از مراسم عروسی خود با همان ماشین به سفر بروند.

مدارک احراز سکونت (منزل یا محل کار)

اجاره‌نامه منزل مسکونی یا سند بنام شخصی اجاره گیرنده

جواز کسب یا فیش حقوقی معتبر و رسمی

داشتن دسته‌چک فعال (در صورت نداشتن، از  سفته می‌توان استفاده کرد)

ودیعه نقدی که به خودرو مورد انتخاب بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)